تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس : جوانسازی درمیان افراد به مبحث مهمی تبدیل شده است و افراد به دنبال انواع ماسک ها و روش های جوانسازی هستند.

برای جوانسازی و بازگرداندن شادابی به پوست روش های طبیعی و پزشکی بسیاری وجود دارد که افراد با توجه به سلیقه و مشکلشان از روش مدنظر استفاده می کنند.

روش های طبیعی به طور معمول تضمین صد در صد برای نتیجه ایده آل و بهبود کامل مشکل مدنظر فرد را ندارند به همین دلیل روش های پزشکی به نسبت روش های طبیعی متقاضیان بیشتری دارند.

برای جوانسازی پوست صورت انواع روش های تهاجمی و غیرتهاجمی وجود دارد ولی روش های غیرتهاجمی به دلیل دوران نقاهت کوتاه تر ، محبوبیت بیشتری دارند.

 

تزریق بوتاکس

 

روش های غیرتهاجمی جوانسازی

تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، میکرونیدلینگ ، سابسیژن و غیره از انواع روش های غیرتهاجمی هستند ولی تزریق بوتاکس ، ژل و چربی محبوبیت بیشتری دارند و شناخته تر شده هستند.

چین و چروک های صورت از بارزترین دلایل افراد برای اقدام به جوانسازی پوست می باشد زیرا خطوط موجود بر روی پوست ، سن فرد را بیشتر از سن واقعی او نشان می دهند .

تزریق بوتاکس یکی از محبوب ترین روش های برطرف کردن خطوط صورت می باشد و بیشترین کاربرد تزریق بوتاکس برای برطرف کردن خطوط پیشانی یا خطوط اخم می باشد.

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس نوعی سم است که توسط پزشکان در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و برای مدت زمان کوتاهی ، عصب ناحیه موردنظر را از حرکت متوقف می کند یا در اصلاح عضلات ناحیه مد نظر را فلج می کند و همین امر منجربه برطرف شدن خطوط پوست می شود.

زمانی که بیماران متوجه می شوند ، بوتاکس نوعی سم است کمی تردید می کنند ولی تزریق بوتاکس در دزهای کنترل شده نه تنها عوارضی را به همراه ندارد بلکه منجربه بهبود خطوط عمیق و سطحی پوست نیز می شود.

میزان ماندگاری بوتاکس

بوتاکس نوعی روش جوانسازی موقت است و نیاز به تزریق مجدد دارد.

به طور معمول ماندگاری بوتاکس بین ۶ الی ۹ ماه است ، اما بعد از تعداد تزریقات مکرر، فاصله تزریقات به یک سال نیز می رسد.

دقت داشته باشید که بوتاکس اگر توسط پزشک ماهر انجام نشود ، می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد که زیبایی و سلامت فرد را در خطر قرار دهد .

به همین دلیل اگر شما نیز متقاضی تزریق بوتاکس به صورت هستید ، در انتخاب پزشک ، دقت بالایی داشته باشید.

درباره دکتر مرادیان

دکتر حسین مرادیان - متخصص گوش،حلق و بینی - جراح سر و گردن

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − 7 =

Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram