جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی می باشد که برای رفع عیوب ظاهری بینی انجام می شود .

بینی به دلیل نقشی که بر زیبایی چهره و عملکرد تنفسی فرد دارد ، بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل در طی جراحی زیبایی بینی با حفظ فیزیولوژی وعملکرد بینی ، ظاهر بینی به زیباترین شکل ممکن جراحی می شود.

برای انجام جراحی بینی بهتر است با جراح بینی مشورت کنید زیرا برخی از افراد بر این باورند که با انجام عمل زیبایی بینی ، یک تغییر و تحول بزرگ در چهره رخ می دهد و پس از رینوپلاستی ، چهره شان بسیار زیبا خواهد شد.

بینی تنها یکی از اجزای چهره است که زیبایی آن تنها به عنوان یک عضو بر چهره تاثیر دارد نه بیشتر از آن ، به همین دلیل افرادی که همزمان دچار مشکلات ظاهری بینی و مشکلات فک هستند نباید توقع داشته باشند که با انجام رینوپلاستی ، زیبایی چهره را افزایش دهند بلکه اینگونه افراد هم به جراحی بینی و هم به جراحی فک نیاز دارند .

جراحی زیبایی بینی

افراد مناسب جراحی بینی

برای انجام رینوپلاستی بهتر است افراد به بلوغ فکری و جسمی رسیده باشند .

در اصل فردی که اقدام به رینوپلاستی می کند باید از سلامت عمومی برخوردار باشد و نسبت به نتایج جراحی زیبایی بینی ، دید واقع گرایانه داشته باشد .

دقت داشته باشید که در جراحی بینی ، سن فرد محدودیت جدی را به دنبال ندارد و زمانی که افراد به بلوغ فکری و جسمی مناسبی رسیده باشند ، می توانند رینوپلاستی انجام دهند .

به طور معمول افرادی که بین ۱۸ تا ۴۰ سال سن دارند ، بهترین کاندید برای عمل زیبایی بینی هستند .

جراحی بینی در افراد میانسال نیز محدودیتی ندارد ولی بهتر است پیش از رینوپلاستی با یک جراح بینی متخصص مشورت شود تا به طور کامل وضعیت جسمی بیمار و مناسب بودن فرد برای جراحی بینی تایید شود .

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه این جراحی زیبایی به عهده خود بیمار می باشد و بیمه ، هزینه ای بابت آن پرداخت نمی کند .

رینوپلاستی با توجه به نوع و مشکل بینی بیمار انجام می شود به همین دلیل پیش از جراحی بینی باید مشخص شود که بیمار دارای چه نوع بینی و چه نوع مشکلی است تا قیمت رینوپلاستی با در نظر گرفتن هزینه های بیمارستان ،  به طور دقیق اعلام شود .

دستمزد دریافتی جراح بینی بیشترین بخش هزینه را شامل می شود به همین دلیل پیش از هر اقدامی ، جویا شوید که جراح بینی بابت انجام راینوپلاستی چه مبلغی را دریافت می کند .

 

 

 

 

دکتر حسین مرادیان

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی سر و گردن

درباره دکتر مرادیان

دکتر حسین مرادیان - متخصص گوش،حلق و بینی - جراح سر و گردن

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ده + 3 =

Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram