بهترین جراح بینی شیراز

 هر روز به تعداد افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی هستند افزوده می شود. متقاضیان به دنبال کسب یک نتیجه دلخواه هستند و توقع دارند پس از جراحی بینی ، عملکرد صحیح آن حفظ شود. رضایت از رینوپلاستی یا عدم رضایت از نتیجه راینوپلاستی حاصل میزان پزشک می باشد به همین دلیل یک انتخاب اشتباه می تواند ، زیبایی و سلامتی فرد را در خطر قرار دهد. نقش اصلی در رینوپلاستی به عهده متخصص بینی است زیرا متخصص باید با توجه به مهارت و تکنیکی که آموخته است بینی را با حفظ عملکرد ، فرم دهد. در ادامه قصد داریم درباره اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی شیراز و ویژگی های آن اطلاعاتی ارائه دهیم. 

بهترین جراح بینی شیراز

آیا کسب یک نتیحه ایده آل تنها به مهارت جراح بینی بستگی دارد ؟

کسب یک نتیجه ایده آل بستگی به دو عامل دارد :

اگر بیمار یک پزشک خوب را انتخاب کند اما نکات مراقبتی را رعایت نکند به طور حتم عارضه هایی هر چند خفیف ، پیش خواهد آمد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

پزشک نقش تعیین کننده در ایجاد زیبایی و حفظ سلامتی مراجعه کنندگان خود دارد. در واقع مراجعه کنندگان تنها کاری که لازم است برای زیبایی بیشتر انجام انجام دهند ، انتخاب پزشک زبده است ؛ بعد از آن پزشک مدیریت تمامی فرآیند تغییرات را به دست می گیرد. حال اگر دکتر انتخابی شما به اندازه کافی تبحر نداشته باشد ، امکان عدم رضایت از فرم خلق شده وجود دارد و در مواردی به حس بویایی و عملکرد تنفسی زیباجو نیز آسیب می رساند. بنابراین انتخاب متخصص متبحر برای عمل زیبایی بینی بسیار اهمیت دارد. 

عدم انتخاب پزشک مناسب

باید بگوییم که بین نتیجه جراحی در بینی و انتخاب بهترین جراح بینی شیراز رابطه ای مستقیم وجود دارد بنابراین برای دستیابی به نتایج رضایت بخش توصیه می شود عمل زیبایی بینی خود را به دست جراح متبحر و مجرب بسپارید.

اگر دکتر انتخابی شما ، در کار خود به اندازه کافی زبده و مجرب نباشد می تواند باعث رو به رو شدن بیمار با مشکلاتی پس از تغییر فرم بینی شود برخی از این مشکلات عبارتند از:

 1. به وجود آمدن مشکلات تنفسی
 2. غیر قرینه شدن حفره های بینی
 3. کاهش حس بویایی
 4. تغییر رنگ پوست بینی
 5. عفونت
 6. درد شدید

نمونه کار بهترین جراح بینی شیراز :

در هر شهری جراح بینی ماهر وجود دارد زیرا جراحان بسیاری در حیطه رینوپلاستی مشغول فعالیت هستند و نیاز است متقاضیان از حساسیت خود بکاهند.

با پیشرفت تکنولوژی و وجود صفحات مجازی ، جستجو در ارتباط با موضوعات مختلف راحت تر شده است و با جستجو یا سرچ یک عبارت ساده میتوانیم اطلاعات زیادی راجع به آن موضوع کسب کنیم .

راحت ترین روش انتخاب بهترین جراح بینی شیراز جستجو در مرورگرهای اینترنتی و صفحات مجازی است .

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی ایران

برای انتخاب جراح حاذق ، شما می توانید به جستجو در اینترنت بپردازید یا از آشنایان و دوستانی که در این باره اطلاعات دارند بپرسید ، پس از اینکه شما لیستی از بهترین جراحان بینی ، به دست آوردید می توانید جهت آشنایی با آن ها به سایت و اینستاگرام آن ها مراجعه کرده و درباره دکتر ، میزان تحصیلات و سوابق او مطالعه کنید و نمونه کارهای او را نیز ببینید.

قطعا پس از مراجعه به سایت جراحان بینی ، برخی از آن ها از لیست شما خط می خورند و تنها تعدادی از آن ها باقی می مانند ، شما می توانید برای آشنایی بیشتر به مطب پزشک مراجعه کرده و با بیماران او رو در رو صحبت کنید و در رابطه با میزان رضایت آن ها از رینوپلاستی بپرسید و هم چنین می توانید در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کنید و خواسته های خود را به او بگویید ، پس از انجام این مراحل دیگر شما ، متخصص خود را انتخاب کرده اید و باید برای انجام جراحی آماده شوید.

مهم ترین ویژگی های بهترین جراح بینی شیراز

یک متخصص ماهر نسبت به سلامت بیمار حساسیت بسیار بالایی دارد و به دلیل منافع مالی ، جان بیمار خود را به خطر نمی اندازد به همین دلیل تمام آزمایش های مورد نیاز و نکات مراقبتی را به بیمار می گوید .

برخی از بیماران به دلیل شرایط جسمی یا روحی ، کاندید مناسبی برای رینوپلاستی نیستند و در چنین شرایطی ، پزشک باید بیمار را متقاعد سازد که از انجام رینوپلاستی صرف نظر کند.

پزشک باید به تکنیک های رینوپلاستی آشنایی داشته باشد تا بتواند بینی را به بهترین نحو ممکن جراحی نماید زیرا عدم تسلط به تکنیک راینوپلاستی می تواند به بافت های داخلی بینی آسیب برساند و همین امر مشکلاتی چون اختلالات تنفسی را به همراه خواهد داشت.

زمانی که فردی استرس داشته باشد یک برخورد مناسب می تواند از استرس او بکاهد ، استرس نیز در تمام متقاضیان رینوپلاستی وجود دارد و بهترین جراح بینی شیراز باید برخوردی مناسب داشته باشد تا استرس بیماران کمی کاهش یابد.

متقاضیانی که بینی گوشتی دارند یا متقاضیانی که ترس شدید از جراحی دارند ، سوالات بسیار زیادی در زمینه بیهوشی ، عوارض بیهوشی ، فرم بینی ، جای بخیه ، روش جراحی و غیره دارند که پزشک باید به تک تک آن ها پاسخ دهد در نتیجه صبور و با حوصله بودن نیز یکی دیگر از ویژگی های متخصص خوب است.

به طور کلی یک متخصص بینی خوب باید شرایط روحی بیمار را نیز در نظر داشته باشد و برخود مناسبی با بیمار داشته باشد.

به طور کلی جراح بینی باید ویژگی های زیر را دارا باشد :

 • دارای تخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی باشد.
 • به تکنیک های عمل بینی تسلط و آشنایی کامل داشته باشد.
 • صبور و با حوصله باشد تا بتواند سوالات بیمار را پاسخ دهد.
 • تمام مشاوره ها و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار بیمار قرار دهد.

نقش جراح بینی در جراحی بینی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مهم ترین نقش را در رینوپلاستی دارد زیرا پزشک است که رینوپلاستی را انجام می دهند و فرم دهی بینی ، بروز عوارض ، عدم بروز عوارض ، عوارض بیهوشی و غیره بستگی به میزان مهارت پزشک دارد.

در نتیجه انتخاب یک بهترین جراح بینی شیراز مهم ترین نکته ای است که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند.

بهترین جراح بینی شیراز

بهترین جراح بینی شیراز چه عمل هایی در بینی انجام می دهد؟

عموما برترین متخصصان در حوزه جراحی بینی ، افرادی هستند که به تمامی عمل های بینی اعم از زیبایی و سلامتی آشنا هستند. بنابراین جراح ایده آل در شیراز علاوه بر انجام جراحی زیبایی در بینی ، عمل بینی با هدف درمانی را نیز انجام می دهد. همچنین پزشک برتر به تمامی روش های عمل از جمله جراحی بینی به روش باز و عمل بینی بسته نیز دانش کامل دارد. دکتر مرادیان از جراحان برجسته عمل در بینی ، پروسه های جراحی زیر را با روش مناسب متقاضی انجام می دهد:

انواع عمل زیبایی بینی :

 • جراحی زیبایی بینی استخوانی
 • جراحی زیبایی بینی گوشتی
 • تیپ پلاستی

انواع عمل درمانی بینی :

 • پولیپ بینی
 • سپتوپلاستی

عمل درمانی و زیبایی به طور همزمان :

 • سپتورینوپلاستی

بهترین جراح بینی شیراز کیست؟

دکتر حسین مرادیان ، جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی ، همچنین جراح سر و گردن ، با تجربه و دانشی که در زمینه عمل بینی دارد ، توانسته است در رده پزشکان سر آمد این عرصه قرار گیرد. ایشان با عمل های زیبایی و درمانی متعددی که انجام داده اند ، رضایت بیش از 99 درصد مراجعه کنندگان خود را دریافت کرده اند. شما می توانید برای مشاهده نمونه کار ها به صفحه اینستاگرام و گالری تصاویر سایت مراجعه کنید. همچنین در صورت مراجعه حضوری ، امکان نمونه کارهای دیگر ایشان نیز وجود دارد.

رایج ترین سوالات مرتبط با بهترین جراح بینی شیراز

 • سوال یک : جراح از چه تکنیکی برای جراحی در بینی استفاده می کند ؟

پاسخ :عمل بینی تکنیک های بسیاری دارد که پزشک با توجه به نوع بینی فرد از آن ها استفاده می کند.

به طور مثال برخی از جراحان بینی برای تقویت غضروف بینی گوشتی از گرافت بینی استفاده می کنند تا پس از گذشت مدتی، بینی دچار افتادگی نوک بینی نشود.

در نتیجه تسلط و آشنایی با تکنیک های رینوپلاستی منجر به کسب یک نتیجه ایده ال می شود.

 • سوال دو : پزشک از چه روشی برای رینوپلاستی استفاده می کند ؟

پاسخ : رینوپلاستی تنها به دو روش باز یا بسته انجام می شود و انتخاب روش مورد نظر برای جراحی بستگی به نوع بینی و مهارت پزشک دارد.

به طور معمول جراحی باز بینی انجام می شود زیرا در این روش ، دید دکتر مستقیم است و احتمال بروز خطا کمتر است.

 • سوال سه : چه روشی برای انتخاب بهترین جراح بینی شیراز وجود دارد ؟

پاسخ : اگر به دنبال متخصص عمل بینی در شهر مدنظرتان هستید ، بهتر است کلمه جراح بینی را با نام شهرتان جستجو کنید تا لیستی از جراحان بینی که در شهرتان فعالیت می کنند را تهیه کنید.

به طور مثال : جراح بینی خوب در شیراز ، جراح بینی در شیراز ، جراح بینی شیراز ، بهترین جراح بینی در شیراز ، بهترین جراح بینی شیراز ، جراح بینی خوب در شیراز کیست ، بهترین جراح بینی شیراز کیست و غیره.

 • سوال چهار : دلیل متغیر بودن دستمزد جراحان بینی چیست ؟

پاسخ : هزینه جراحی زیبایی بینی بستگی به عوامل متفاوتی دارد به همین دلیل است که جراحان بینی دستمزدهای متغیری دارند و پیش از معاینه بیمار ، تنها هزینه حدودی رینوپلاستی را اعلام می کنند.

بهترین جراح بینی شیراز

اقدامات قبل از جراحی بینی مطابق با نظر بهترین جراح بینی شیراز

به منظور بهتر پیش رفتن پروسیجر عمل ، بیماران باید مراقبت های لازم  را قبل از انجام عمل بینی انجام دهند که آن مراقبت ها عبارتند از :

 1. افرادی که قصد انجام تغییر فرم در بینی خود را دارند باید مصرف سیگار و الکل را مدتی قبل از شروع فرآیند عمل ترک کنند زیرا امکان دارد این موارد در حین عمل بینی باعث ایجاد اخلال شوند.
 2. فردی که اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی کرده است باید درباره سوابق پزشکی خود به متخصص توضیح دهد برای نمونه اگر بیمار مبتلا به بیماری خاصی می باشد یا از دارو خاصی استفاده می کند یا این که به دارویی حساسیت دارد باید این موارد را به پزشک خود بگوید.
 3. پزشک ، توصیه می کند تا مدتی قبل از شروع جراحی در بینی از مصرف داروهایی مانند آسپرین که باعث اختلال در گردش خون می شود پرهیز کنید.

بیمار باید روز قبل از جراحی بینی اقداماتی انجام دهد که آن ها عبارتند از :

 1. باید روز قبل از عمل استحمام کنید و از 8 ساعت قبل از عمل بینی چیزی میل نکنید زیرا بیمار باید در روز انجام پروسیجر ناشتا باشد.
 2. اقدامات روز جراحی بینی ، شما باید یک ساعت قبل از شروع عمل بینی با یک همراه با تمامی سوابق پزشکی خود در کلینیک حضور داشته باشید.

رایج ترین سوالات مرتبط با جراحی بینی که توسط بهترین جراح بینی شیراز پاسخ داده شده است :

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر است ؟

هزینه عمل جراحی زیبایی در بینی ، پس از بررسی پارامترهای بسیار توسط پزشک ، مشخص می گردد ؛ از این رو ، به افراد زیباجو خواستار عمل زیبایی بینی ، که قصد اطلاع از هزینه عمل بینی را دارند ، توصیه به مراجعه نزد پزشک و قرارگیری تحت معاینه می گردد.

آیا دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی طولانی است ؟

خیر ، در حال حاضر جراحان بینی به منظور انجام عمل زیبایی بینی از تکنیک های نوین و استاندارد استفاده می کنند ؛ که منجر به کوتاه شدن دوران نقاهت جراحی در بینی شده است ؛ دوران نقاهت عمل زیبایی بینی ، بین 7 الی 10 روز متغیر بوده و افراد پس از اتمام این دوران ، می توانند به سرکار بازگشته و به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.

آیا عمل زیبایی بینی دردناک است ؟

خیر ، جراحی زیبایی تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد ؛ میزان درد آن پس از رفع اثر داروی بیهوشی ، به قدری خفیف است که با مصرف مسکن برطرف می گردد.

آیا پس از جراحی زیبایی در بینی نیاز به بستری بیمار خواهد بود ؟

خیر ، کسانی که تحت عمل رینوپلاستی قرار گرفته اند ، پس از گذشت ساعاتی از جراحی زیبایی بینی در همان روز ، مرخص خواهند شد.

آیا امکان انجام همزمان جراحی زیبایی و درمانی بینی وجود دارد ؟

بله ، تنها لازم به ذکر است که امکان افزایش مدت زمان جراحی ، وجود دارد.

چه زمانی تورم و کبودی ناشی از جراحی زیبایی بینی از بین می رود ؟

تورم و کبودی ناشی از عمل زیبایی بینی ، به مرور در طی چند روز برطرف می گردد.

سخن آخر

همانطور که خواندید در طی این مقاله درباره ویژگی های بهترین جراح بینی شیراز ، اهمیت انتخاب ایده آل ترین پزشک ، نحوه انتخاب ، هزینه جراحی بینی توسط پزشکان برتر و بسیاری موارد دیگر پرداختیم. در آخر نیز یکی از سرآمدترین پزشکان در شیراز را معرفی کردیم. هدف ما از ارائه این اطلاعات کسب نهایت زیبایی و سلامتی در متقاضیان عزیز است. امیدواریم اطلاعات این مطلب برای شما مثمر ثمر واقع شده باشد.

دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان یکی از بهترین جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی در استان فارس، شهر شیراز هستند و تجربه بیش از ۱۰۰ عمل بینی موفق را دارا می باشند. ایشان در همایش و کنگره های مختلف کشوری و بین المللی حضور یافته و با آگاهی از علم روز و تکنیک های نوین، جراحی بینی را انجام می دهند. دکتر مرادیان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند و در همین شهر نیز فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۹۷ آغاز نمودند.

دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان یکی از بهترین جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی در استان فارس، شهر شیراز هستند و تجربه بیش از ۱۰۰ عمل بینی موفق را دارا می باشند. ایشان در همایش و کنگره های مختلف کشوری و بین المللی حضور یافته و با آگاهی از علم روز و تکنیک های نوین، جراحی بینی را انجام می دهند. دکتر مرادیان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند و در همین شهر نیز فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۹۷ آغاز نمودند.

0 0 آرا
امتیازدهی
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: