عمل کردن بینی

عمل کردن بینی : می توان گفت که جراحی بینی شایع ترین و رایج ترین جراحی پلاستیک در میان مردان و زنان ایرانی به حساب می آید که با هدف از بین بردن ایراداتی که در ظاهر بینی وجود دارند انجام می شود.

باید بگوییم که جراحی بینی تنها با هدف زیبایی صورت نمی گیرد بلکه هدف از جراحی بینی می تواند درمان مشکلاتی باشد که عملکرد بینی و تنفس افراد را با مشکل روبرو کرده است.

 

عمل کردن بینی

 

در جراحی بینی با اهداف زیبایی که به آن جراحی زیبایی بینی گفته می شود ایراداتی مانند بزرگ بودن حفره های بینی برطرف می شوند در حالیکه در جراحی بینی با اهداف درمانی یا جراحی درمانی بینی ایراداتی همچون:

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی بینی کیست؟

افرادی که بینی شان دارای ایرادت زیر است می توانند با عمل کردن بینی خود، موجب زیبایی بیشتر بینی و چهره شان شوند.

  1. نامتناسب بودن شکل و اندازه بینی با سایر اجزای صورت
  2. پهن بودن بینی در ناحیه پل آن
  3. وجود فرورفتگی یا برآمدگی روی پل بینی
  4. سر بالا بودن بیش از حد، افتادگی و بزرگی نوک بینی
  5. سربالا یا بزرگ بودن حفره های بینی

جراحی بینی به چند روش انجام می شود؟

برای انجام جراحی بینی دو روش وجود دارد که عبارتنداز:

این روش از جراحی بینی برای افرادی مناسب است که ایراد زیادی در بینی خود نداشته و مایلند تا تغییرات کم و محدودی در بینی شان ایجاد گردد.

در عمل بینی بسته برش هایی که برای عمل کردن بینی لازم هستند، در درون بینی ایجاد شده و جراح از طریق ورود به سوراخ های بینی جراحی بینی را انجام می دهد.

برای داشتن دید وسیع تر و کامل تر و همینطور دسترسی راحت تر به بافت های زیرین، در این روش بین ناحیه دو سوارخ بینی که اصطلاحاً به آن کلوملا گفته می شود یک برش ایجاد شده و پوست بینی از روی سطح بافت آن برداشته خواهد شد.

این روش مزیت های بسیار زیادی نسبت به جراحی بینی بسته دارد و به همین دلیل بیشتر از سوی جراحان بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی قیمت معین و دقیقی ندارد و هزینه این جراحی زیبایی با توجه به عواملی مانند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *