جراح بینی شیراز

یکی از مهم ترین مراحلی که منجر به کسب یک نتیجه ایده آل از جراحی بینی می شود ، انتخاب بهترین جراح بینی شیراز است . انجام جراحی در بینی یکی از مهم ترین و رایج ترین جراحی های زیبایی می باشد به همین دلیل میزان مهارت در زمینه رینوپلاستی اهمیت بالایی دارد. تمامی افرادی که اقدام به جراحی زیبایی بینی یا جراحی درمانی بینی می کنند ، توقع دارند که نتیجه دلخواه خود را کسب کنند و هیچ گونه عارضه ای برای شان به وجود نیاید. عدم بروز عوارض بستگی به تکنیک و مهارت جراح بيني دارد . بنابراین نیاز است قبل از هر گونه اقدامی در راستای این عمل زیبایی ، در ابتدا یک جراح خوب بینی را انتخاب نمایید. در ادامه دکتر حسین مرادیان ، بهترین جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی در شیراز اطلاعات مفیدی در این باره ارائه می دهند.

 

بهترین جراح بینی شیراز - دکتر مرادیان

 

ویژگی های جراح بینی شیراز

 • بهترین جراح برای انجام فرآیند زیبایی بینی ، در همان جلسه اول مشاوره ، تمام خواسته ها و توقعات بیمار را سوال می کند تا متوجه شود بیمار از نظر روانی ، شرایط انجام تغییر فرم در بینی را دارد یا خیر.
 • جراح بيني خوب در ابتدا فرم مد نظر بیمار را جویا می شود ، سپس با توجه به نوع بینی بیمار تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار بیمار قرار می دهد و می گوید که با استفاده از چه تکنیکی و تا چه اندازه ای می توان بینی را کوچک کرد.
 • جراح حاذق باید علاوه بر تخصص در زمینه جراحی در بینی ، در زمینه زیباشناسی نیز تخصص داشته باشد تا بتواند بهترین فرم را برای بینی با توجه به چهره بیمار ایجاد کند.
 • داشتن روابط عمومی قوی از دیگر مشخصات بارز یک جراح بینی خوب در شیراز است ، برخورد یک پزشک در کاهش استرس و اضطراب بیمار تاثیر بسزایی دارد .
 • جراح بيني باید با صبر و حوصله فراوان تمام نکاتی که برای بیمار سوال است را پاسخ دهد ، برخی از بیماران به دلیل ترس و نگرانی سوالات بسیاری دارند که در چنین مواقعی دکتر باید با شکیبایی به تک تک سوالات ، پاسخ دهد .
 • جراح ماهر بینی در شیراز ، منفعت مالی خود را در نظر نمی گیرد و در صورتی که بیمار کاندید مناسبی نباشد او را از انجام تغییر فرم بینی منصرف می کند.

میزان اهمیت انتخاب جراح زیبایی بینی

میزان تسلط به تکنیک ، دارا بودن تخصص در زمینه عمل بینی ، آشنایی با آناتومی بینی و آشنایی با هنر زیباشناسی از مهم ترین عوامل موثر بر نتیجه عمل زیبایی بینی است که به طور مستقیم با جراح بيني ارتباط دارند . بنابراین متقاضیان عمل در بینی باید در انتخاب جراح بيني دقت بالایی داشته باشند تا به دلیل هزینه کمتر یا عدم تحقیقات درست ، یک فرد نامناسب را برای رینوپلاستی انتخاب نکنند.

نحوه انتخاب جراح بینی خوب در شیراز

 1. برای انتخاب بهترین دکتر عمل بینی شیراز ، می توانید از دوستان و آشنایان خود که قبلا جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، پرس و جو نمایید.
 2. با جستجو در گوگل لیستی از جراحان بینی را تهیه کنید.
 3. پس از تهیه این لیست با مراجعه به سایت جراح به بررسی رزومه کاری و میزان تحصیلات پزشک بپردازید.
 4. مشاهده نمونه کارهای بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی شیراز ، مهم ترین عامل در انتخاب جراح زیبایی بینی می باشد، از این جهت به گالری تصاویر سایت، صفحه اینستاگرام و یا مطب جراح مراجعه نمایید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر حسین مرادیان می توانید به گالری وب سایت و یا کانال آپارات ایشان مراجعه نمایید. همچنین بسیاری از نمونه کارهای ایشان در صفحه اینستاگرام قرار داده شده است که آدرس آن در سایت موجود می باشد.

بهترین پزشک جراحی بینی کیست ؟

دکتر مرادیان جراح حاذق بینی شیراز ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، بهترین جراح بینی در شیراز بوده و علاوه بر تجربه و مهارت ، نمونه کارهای موفق بسیاری نیز در این زمینه دارند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

 

نمونه جراحی بهترین جراح بینی شیراز - دکتر مرادیان

 

انواع روش های رینوپلاستی از دید بهترین جراح بینی شیراز

تغییر فرم بینی با جراحی ، بسته به محل ایجاد برش به دو دسته جراحی بینی به روش باز و جراحی بسته بینی انجام می شود که انتخاب این روش ها به بهترین جراح شیراز بستگی دارد. در جراحی باز بینی ، برش ها در ناحیه کلوملا ( تیغه میان دو سوراخ بینی ) ایجاد می شوند و پس از جدا شدن پوست از ساختمان بینی تغییرات اعمال خواهد شد. در این روش به دلیل وسعت دید جراح ، احتمال نامتقارن شدن بینی بسیار کم است. در جراحی بسته بینی ، برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و تغییرات اعمال خواهد شد. این روش به دلیل محدودیت دید ایجاد شده، معمولا اولویت دوم جراحان بینی است و مناسب افرادی است که دارای مشکل خاصی خصوصا در نوک بینی خود نیستند.

بهترین جراح بینی مردانه در شیراز

اگر می خواهید نتیجه ای قابل قبول از عمل زیبایی بینی کسب کنید باید علاوه بر تمام گام های لازم در هنگام انتخاب بهترین دکتر برای آن، به نکته مهم جنسیت خودتان نیز توجه داشته باشید. علت این است که آناتومی صورت زنان و مردان با هم تفاوت های بسیار زیادی دارد. در هنگام راینوپلاستی برای آقایان باید توجه داشت ویژگی های طبیعی مردانه در صورت بیمار از بین نرود. در واقع بیشتر متقاضیان در میان آقایان، مشتاق هستند فقط ایراداتی مانند قوز و برآمدگی روی بینی، افتادگی در نوک آن ، پهنای بیش از حد دماغشان از بین بروند و اصلا تمایلی به کوچک شدن بیش از حد و فانتزی شدن آن نشان نمی دهند. دکتر خوب برای آقایان، جراحی است که به این خواسته اهمیت داده و مطابق با خواسته فرد به شکل دهی آن بپردازد

 

قبل و بعد از جراحی در شیراز با بهترین پزشک - دکتر حسین مرادیان

 

دکتر خوب عمل بینی در شیراز

برخلاف آقایان، درصد زیادی از بانوان ترجیح می دهند چهره آنان ظریف دیده شود بنابراین به مراتب فرآیند انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی برای خانم ها با سخت گیری و وسواس بیشتری طی می شود. در واقع تمرکز بر ویژگی های صورت مانند چشم ها، گونه ها و غیره و ایجاد هارمونی مناسب آن ها با فرم جدید دماغ، از درجه اهمیت زیادی برخوردار است. البته کوچک و ظریف شدن دماغ زنان می تواند تبعاتی به دنبال داشته باشد که یکی از آن ها احتمال بروز مشکلات تنفسی است. در پروسه کوچک شدن بینی، استخوان و غضروف ها تراشیده شده و احتمال آسیب دیدن مجاری تنفسی وجود دارد. بنابراین اگر خانم هستید در پی یافتن دکتری برای عمل زیبایی بینی باشید که دارای تجربه کافی در راینوپلاستی زنانه باشد تا از عوارض احتمالی آن دور مانده و هر بار در آینه به چهره جدید خود می نگرید از انتخاب خود بیش از پیش احساس رضایت کنید.

همه چیز در مورد عمل بینی با دکتر مرادیان ، بهترین جراح بینی شیراز

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در نتیجه نهایی عمل زیبایی بینی ، نوع بینی است که بر اساس میزان ضخامت پوست به دو دسته بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم بندی شده اند. بینی های استخوانی دارای پوست نازک و استخوان مستحکم می باشند؛ به همین دلیل افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند در بیشتر موارد و در صورت انتخاب جراح متبحر بینی ، نتیجه مطلوبی از جراحی کسب خواهند کرد. این بینی ها برای انجام انواع جراحی بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی مناسب هستند. در مقابل بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی پوست ضخیم تری دارند و غضروف آن ها مقاومت کمتری دارد. عمل طبیعی بینی مناسب ترین جراحی برای افرادی است که دارای بینی گوشتی هستند، چرا که به دلیل ضخامت پوست بینی آن ها ظرافت دست جراح بینی به خوبی قابل مشاهده نیست. برخی بر این باورند که داشتن برآمدگی در پل بینی تنها مختص بینی های استخوانی است، این در حالی است که این باور اشتباه است و ممکن است بینی با وجود داشتن قوز و تنها به خاطر داشتن پره های کلفت جزو بینی های گوشتی محسوب شوند. مشاهده نمونه کارهای پزشک از این جهت اهمیت دارد که ممکن است یک جراح در انجام عمل بینی استخوانی مهارت بالایی داشته باشد اما در جراحی زیبایی بینی گوشتی نتایج مطلوبی کسب نکرده باشد.

چند توصیه مهم از دکتر حسین مرادیان ، جراح بینی خوب در شیراز :

 • عطسه بعد از عمل : به افراد در دوران نقاهت تغییر فرم در بینی ، توصیه می گردد جلوی عطسه خود را نگرفته و با دهان باز عطسه کنند.
 • خمیازه بعد از عمل بینی : خمیازه ، امری طبیعی است که نیاز به کنترل آن پس از انجام پروسیجر ، نمی باشد ؛ تنها به توصیه پزشک جهت جلوگیری از باز شدن بخیه های جراحی ، در حین خمیازه اطراف بینی خود را با دست نگه داشته و همچنین ، از باز کردن گسترده دهان خودداری نمایید.
 • پایین انداختن سر بعد از عمل از نظر پزشک : در حال حاضر جراح متخصص بینی شیراز ، با به کارگیری تکنیک های نوین به تقویت ساختار بینی پرداخته و بدین طریق ، از افتادگی بینی جلوگیری می کند ؛ اما ، این بدین معنی نیست که خم کردن سر دیگر تاثیری بر روی افتادگی بینی ندارد ؛ بلکه ، همچنان خم کردن سر به مدت طولانی ، منجر به افزایش وزن بینی شده و بدین ترتیب ، می تواند منجر به بروز آثار مخرب بر روی بافت های بینی گردد ؛ به همین علت ، بهتر است از پایین انداختن سر خود به مدت طولانی خودداری نمایید.
 • عوارض حرف زدن بعد از عمل از نظر پزشک : طبق توصیه بهترین جراح بینی بهتر است بینی ، در روزهای ابتدایی پس از جراحی کمترین تحرک را داشته باشد ؛ به همین علت ، بهتر است افراد در دوران نقاهت این فرآیند از حرف زدن زیاد ، گریه کردن و خندیدن شدید خودداری نمایند ؛ چرا که ، این عوامل سبب تحرک بینی می شوند.

 

هرینه عمل با بهترین جراح بینی - دکتری حسین مرادیان

 

هزینه جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی شیراز

رینوپلاستی یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی است و متقاضیان بسیار زیادی دارد. محبوب بودن این عمل باعث می شود که هزینه جراحی بینی یکی از مسائل مهم آن باشد. مباحث مالی در هر زمینه ای اهمیت بالایی دارند و هزینه عمل زیبایی بینی جزو اولین سوالات متقاضیان تغییر فرم بینی است. تعیین هزینه این فرآیند بستگی به عوامل متفاوتی دارد و برای تعیین هزینه دقیق ، نیاز است که بیمار توسط پزشک معاینه شود. تغییر فرم در بینی طی یک جلسه جراحی انجام می شود و بیمار پس از انجام آن در طی جلسات تعیین شده ای با پزشک جهت بررسی وضعیت بینی ملاقات خواهد داشت.

نمونه کار عالی از دکتر حسین مرادیان ، جراح بینی خوب در شیراز

 

چه عواملی در خوب معرفی شدن یک پزشک جراح تاثیر گذار است ؟

کسب نتیجه موفق و رضایت بخش از پروسه عمل زیبایی بینی یکی از موارد مهم در معرفی یک جراح زیبایی بینی خوب و توانا می باشد. در صورتی که بیمار از نتیجه عمل خود رضایت کامل داشته باشد ، نشان دهنده برآورده شدن انتظارات وی از نتیجه جراحی به دست بهترین جراح بینی در شیراز ، می باشد. یک پزشک متخصص که تبحر و تجربه زیادی در این زمینه دارد ، برای قضاوت درباره نحوه کار و نشان دادن سطح مهارت ها عکس های قبل و بعد و همچنین فیلم های عمل جراحی را به عنوان شاخصی از مهارت های خود در اختیار سایر بیماران و متقاضیان عمل جراحی قرار می دهد. لازم به ذکر است که جراحی زیبایی بینی نوعی عمل زیبایی با پیچیدگی های فراوان است که تا حد زیادی به نگاه هنرمندانه و توانایی و مهارت های پزشک نیاز دارد. یک جراح زیبایی بینی خوب باید توانایی و تجربه خود را در قالب عمل های جراحی که انجام می دهد ، به تصویر بکشد. از دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار در شناخته شدن یک پزشک ، داشتن وجدان کاری و دادن مشاوره های لازم به بیمار به صورت منطقی است. لازم است بهترین دکتر عمل بینی شیراز ، استرس و هیجانات مراجعه کنندگان را درک نماید و به صورت ساده مفاهیم پزشکی را برای بیماران توضیح داده تا حدودی از نتیجه عمل آگاهی پیدا کنند ، این موضوع می تواند اطمینان مراجعه کنندگان را کسب کرده و موجب شود با رضایت و آگاهی بیشتری برای عمل جراحی آماده شوند. یک پزشک بینی خوب نسبت به سلامت بیماران متعهد می باشد. از دیگر نکات قابل توجه در این امر این است که یک جراح خوب توانایی انجام عمل زیبایی بینی به هر سبک و فرمی را دارد به این معنا که مهم نیست بینی گوشتی و یا استخوانی است به هر حال در نهایت باید از انجام پروسه جراحی ، نتیجه خوبی حاصل شود.

در جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی شیراز چه می گذرد ؟

بعد از تصمیم گیری برای انجام عمل زیبایی بینی و انتخاب جراح لازم است یک وقت مشاوره گرفته و به صورت حضوری در مطب پزشک حاضر شوید. در این جلسه می توانید با نحوه برخورد ، رفتار ، مسئولیت پذیری سایر ویژگی های اخلاقی پزشک آشنا شوید. جراح دماغ خوب در شیراز ، نیز در این جلسه از سلامت جسمانی و روانی و همچنین خصوصیات چهره شما آشنایی پیدا می کند. جلسه مشاوره با بهترین دکتر عمل بینی شیراز ، پیش از انجام رینوپلاستی از اهمیت بالایی برخوردار است و شما را از موارد بسیار مهم و حیاتی آگاه می کند. توصیه می شود تمامی سوالات و دغدغه های خود را در این جلسه مطرح نمایید و در رابطه با هدف و انتظارات خود در خصوص انجام جراحی زیبایی بینی با پزشک مشورت کنید. متخصص گوش و حلق و بینی نیز در این جلسه به بررسی و ارزیابی موارد زیر خواهد پرداخت و در انتها مشخص می کند که شما می توانید کاندید مناسبی برای این پروسه باشید یا خیر !

سوابق پزشکی : برای انجام هر نوع پروسه درمانی و زیبایی لازم است سوابق پزشکی شما به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد. از آنجایی که این فرایند تحت بیهوشی انجام می شود و با برش و بخیه همراه است ، لازم است متقاضی رینوپلاستی از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشد تا نسبت به این تغییرات بدن واکنش خاصی از خود نشان ندهد.

آمادگی روحی : همانطور که می دانید عمل بینی صرفا با هدف زیبایی انجام می شود ؛ از این رو عمل اورژانسی و حیاتی نیست. به همین دلیل لازم است این جراحی در زمانی انجام شود که فرد از نظر روحی و روانی آمادگی های لازم را داشته باشد و تصمیم گیری های او در کمال سلامت عقل و منطق گرفته شده باشد.

سن : از دیگر مواردی که در جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی شیراز ، در نظر گرفته می شود ، در رابطه با سن فرد متقاضی است. به صورت کلی افراد بعد از اتمام رشد استخوانی صورت می توانند برای انجام این جراحی اقدام نمایند. همچنین انجام این جراحی در سنین بالا توصیه نمی شود.

 

مشاوره با بهترین جراح بینی در شیراز - دکتر مرادیان

 

پرسش و پاسخ عمل بینی از دکتر حسین مرادیان ، متخصص جراحی بینی شیراز

در ذیل به پرتکرارترین سوالات عمل زیبایی بینی پاسخ داده شده است ، جهت دریافت پاسخ پرسش خود با همراه باشید.

 • آیا نتایج عمل بینی گوشتی برگشت پذیر است ؟

افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند ، به علت برگشت پذیری نتایج آن از انجام عمل زیبای واهمه دارند ؛ در این باره باید ذکر شود که در گذشته به علت استفاده از تکنیک های غیر استاندارد احتمال برگشت پذیری نتایج جراحی بینی گوشتی وجود داشت ؛ اما در حال حاضر جراح زیبایی بینی ، به منظور انجام تغییر فرم بینی گوشتی از تکنیک های نوین و استاندارد همانند پیوند غضروف استفاده کرده و این مسئله از بازگشت بینی به حالت اولیه خود ، جلوگیری می کند ؛ بنابراین می توان به جرات گفت در صورت مراجعه به بهترین جراح بینی ، جهت انجام عمل رینوپلاستی هیچ گونه خطری شما را تهدید نکرده و بهترین نتایج را دریافت خواهید کرد.

 • آیا فرآیند عمل های زیبایی بینی دردناک است ؟

رینوپلاستی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود بنابراین بیماران در حین انجام آن دردی را احساس نخواهند کرد ؛ احساس درد خفیف در دوران نقاهت این فرآیند نیز مسئله ای عادی بوده که با مصرف مسکن کاهش می یابد.

 • چه مدت پس از عمل زیبایی بینی نیاز به استفاده از چسب بینی است ؟

مدت زمان استفاده از چسب دماغ ، بسته به نظر جراح بینی شیراز با توجه به شرایط بیماران متفاوت می باشد ؛ از این رو در این رابطه باید نظر پزشک معالج خود را جویا شوید.

 • دوران نقاهت جراحی رینوپلاستی چقدر است ؟

امروز با توجه تکنیک های نوین این عمل ، دوران نقاهت آن به 7 الی 10 روز کاهش پیدا کرده است و بیماران پس از گذشت این مدت زمان می توانند به سرکار بازگشته و به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.

 

سوالات متداول از بهترین جراح بینی در شیراز - دکتر مرادیان

 

نقش و تاثیر جراح بینی در عمل چیست ؟

یکی از مهم ترین بخش های هر پروسه جراحی متخصصی است که آن را انجام می دهد ؛ زیرا بدون وجود ایشان پروسه بی معنی خواهد بود و حتی وجود نخواهد داشت. این مورد در رینوپلاستی که یکی از حساس ترین پروسه های زیبایی می باشد نیز صدق می نماید. یکی از مهم ترین فاکتورها در این عمل جراح و انتخاب آن است ؛ دلیل آن نیز واضح می باشد. جراح بینی خوب می تواند در نوع تصمیم گیری شما و انتخابات شما و یا حتی احساسات شما که نسبت به این عمل وجود دارند تاثیر بگذارد. عوامل بسیاری در این عمل نیز وجود دارند که از اهمیت بالایی برخوردارند ، اما یکی از مهمترین آنها همان جراح است زیرا در تمام بخش ها اثر خود را اعمال می نماید.

جراح انجام دهنده پروسه عمل است در نتیجه سرنوشت جراحی شما به دست او خواهد بود. به همین دلیلی شما باید در انتخاب آن دقت زیادی به خرج دهید تا بتوانید بهترین را از میان آنها برگزینید و به بهترین شکل ممکن به نتیجه دلخواه خود دست یابید. این موضوع به این معناست که شما به خوبی برای عمل آماده می شوید و پروسه بدون هیچ مشکل و خطا و با بهترین تکنیک ها و توسط فردی با تجربه برروی شما انجام می گردد. در نتیجه بعد از آن یک دوره نقاهت راحت و بی نقص را خواهید داشت که بعد از آن بهترین نتیجه ممکن را از عمل خود دریافت می نمایید. حال می دانید که یک جراح بینی خوب چقدر مهم است و نقش و تاثیر آن در عمل چقدر زیاد می باشد.

همچنین نکته ای که بسیاری از افراد به آن توجه نمی نمایند این است که یک جراح خوب باید وجدان کاری نیز داشته باشد و بتواند با شما رو راست باشد. به عنوان مثال در صورت مناسب نبودن عمل برای شخص او را منصرف کند. در این صورت است که باز هم تاثیر پزشک ایده آل را در پروسه عمل بینی مشاهده می کنید.

اهمیت و چگونگی ارتباط بین پزشک و بیمار

همانطور که می دانید موثر ترین آمل در نتیجه عمل شما پزشکی می باشد که شما آن را انتخاب می نمایید. در نتیجه باید بتوانید بهترین متخصص ممکن را بیابید ، اما نکته مهمی در رابطه با این موضوع وجود دارد که اکثرا به آن پرداخته نمی شود. یکی از مهم ترین استانداردها در انتخاب یک جراح بینی خوب این است که آیا شما نسبت بو او حس خوبی دارید و می توانید به ایشان ارتباط برقرار کنید یا خیر. به طور کلی شما باید بتوانید ارتباطی با جراح خود داشته باشید که بتوانید به راحتی تمامی موارد در ذهن خود را با او به اشتراک بگذارید. همچنین باید بتوانید سخنان خود را به خوبی به پزشک انتقال دهید و صحبت های ایشان را نیز به راحتی متوجه شوید. در صورتی که بتوانید این موارد را در رابطه با جراح داشته باشید کمک می کند تا راهنمایی شما راحت تر شود و جراح با درک کامل از خواسته شما بهترین نتیجه را حاصل می سازد به این ترتیب شما می توانید یک عمل بی نقص را تجربه کنید.

برای تشخیص این موارد شما می توانید در هنگامی که برای انتخاب جراح بینی به مطب او مراجعه می نمایید با او صحبتی در باب این موضوع داشته باشید تا متوجه طرز فکر و اخلاقیات ایشان شوید و ببینید که از صحبت با پزشک احساس راحتی دارید. همچنین در حین مکالمه برای هر دو طرف چقدر دشوار است که منظور خود را منتقل کنند و در وهله اول به طور کلی انرژی خوبی از آن پزشک دریافت می کنید و به نظر شما شخص مناسبی می آید یا خیر. تمام موارد ذکر شده در نظر بسیاری از افراد بی اهمیت می آیند ، اما نمی دانید که چه تاثیر بی نظیری می توانند در پروسه جراحی شما داشته باشند. در نتیجه در انتخاب جراح خود به این فاکتور نیز توجه کنید ؛ زیرا درک دو طرف شرط اول برای نتیجه مشابه به خواسته های یک زیباجو می باشد.

 

توصیه های بهترین پزشک زیبایی بینی در تهران - دکتر مرادیان

 

جراح بینی خوب چه توصیه هایی به بیمار می کند ؟

یکی از مهمترین وظایف یک پزشک این است که در رابطه با هر موضوعی به بیمار خود کمک کند و تمام توان خود را به کار گیرد تا راهنمایی و نکات درست را در زمان مناسب در اختیار بیمار قرار دهد. در نتیجه قبل از هر چیز پزشک نیاز به یکی از اصلی ترین ویژگی ها یعنی اطلاعات کامل و صحیح نسبت به کار خود دارد و بعد از آن باید با استفاده از چاشنی تجربه از آن دانایی ها استفاده نماید تا بتواند به بیمار خود به بهترین شکل ممکن کم کند. یک جراح بینی خوب قبل بعد و حین پروسه تماما به فکر زیبا جو می باشد و هر چیز که لازم باشد را به او می گوید. همچنین یکی دیگر از موارد مهم دیگر این است با حوصله تمام این کار را انجام دهد و به تمام سوالات بیمار گوش دهد و به تک تک آنها پاسخی کامل و جامع دهد. این موارد ساده و ارزش دادن به بیمار نشان می دهد که پزشک اهمیت کافی ار برای شما قائل است و تمام تلاش خود را می کند تا پروسه شما بدون کوچک ترین ایراد و در بهترین حالت ممکن انجام شود. ضمنا یکی دیگر از موارد که می تواند به ارزش پزشک اضافه کند این است که نشان دهد به فکر است و در طور زمان پروسه پیگیری های لازم را انجام دهد ، البته که در این باره باید گفت خود بیمار باید پیگیری ها را انجام دهد ، اما منظور این است که پزشک به شما نشان دهد که او نیز بابت نتیجه و اتفاقی که برای شما می افتد نگران است.
برخی دیگر از توصیه هایی که یک جراح بینی خوب می تواند به شما ارائه دهد این است که به شما مشاوره کاملی در رابطه با این عمل دهد و شما را در انتخاب تکنیک مدل و هدف جراحی بینی شما یاری نماید.

چه سوالاتی را باید از جراح پرسید ؟

در زمان ملاقات با پزشک ، می ‌توانید از او سوالاتی درباره روش‌های مختلف عمل بینی ، نحوه‌ی انتخاب روش مناسب برای شما ، زمان و مدت زمان جراحی ، نحوه‌ی پس از عمل مراقبت از بینی ، محدودیت‌هایی که باید بعد از جراحی رعایت کنید ، هزینه‌ جراحی و هزینه ‌ مراقبت‌ های پس از جراحی و هرگونه سوال دیگری که درباره‌ رینوپلاستی دارید ، بپرسید. همچنین ، می ‌توانید از جراح بینی درباره تجربه‌ او در انجام عمل بینی و نتایجی که به دست آورده است ، سوال کنید.
در صورتی که قصد عمل بینی دارید ، پرسیدن سوالاتی از متخصص خود می‌ تواند به شما کمک کند تا اطمینان داشته باشید که او یک جراح ماهر و با تجربه است و همچنین بتوانید انتظارات خود را از عمل بینی بیان کنید. برخی از سوالاتی که می ‌توانید از جراح بینی بپرسید عبارتند از :

 • آیا شما دارای مدرک تخصصی در زمینه عمل بینی هستید ؟
 • چند عمل بینی انجام داده‌ اید ؟
 • آیا می ‌توانید نمونه‌ هایی از عمل بینی‌ هایی که انجام داده ‌اید را به من نشان دهید ؟
 • چه نوع عمل بینی را به من پیشنهاد می ‌دهید ؟
 • چه نوع بیهوشی برای عمل بینی استفاده می ‌کنید ؟
 • چه مدت زمانی برای بازگشت به کار و فعالیت ‌های روزمره پس از عمل بینی نیاز است ؟
 • آیا عوارض جانبی از جمله خونریزی ، عفونت یا تورم را باید انتظار داشته باشم ؟
 • چگونه می ‌توانم برای پس از عمل بینی آماده شوم ؟
 • آیا باید داروهایی قبل یا بعد از عمل بینی استفاده کنم ؟
 • چه هزینه‌ ای برای عمل بینی باید پرداخت کنم ؟

لازم به ذکر است که این فقط چند مثال از سوالاتی هستند که می ‌توانید از جراح بینی بپرسید و شما می ‌توانید سوالات خود را بر اساس نیاز و شرایط خود تنظیم کنید.

بهترین روش های یافتن جراح خوب چیست ؟

یافتن پزشک مناسب برای عمل بینی شما می ‌تواند یک فرایند پیچیده باشد. برای پیدا کردن بهترین جراح ، می ‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید :

 • مشاوره با پزشکان متخصص : می ‌توانید با مراجعه به پزشکان متخصص بینی و مشاوره با آن‌ ها ، نظرات و پیشنهادات آن ‌ها را در مورد جراحان بینی مختلف بدست آورید.
 • بررسی نظرات و بازخوردهای بیماران : می ‌توانید با بررسی نظرات و بازخوردهای بیمارانی که قبلاً از خدمات جراحان بینی استفاده کرده ‌اند ، اطلاعات بیشتری در مورد تجربه آن ‌ها با جراح بینی مورد نظر بدست آورید.
 • بررسی مدارک و سوابق تحصیلی و حرفه‌ ای : می ‌توانید با بررسی مدارک و سوابق تحصیلی و حرفه ‌ای پزشک ، اطمینان حاصل کنید که او دارای تجربه و مهارت لازم برای انجام عمل بینی شما است.
 • مقایسه قیمت ‌ها : می ‌توانید با مقایسه قیمت ‌های جراحی بینی در مراکز مختلف ، بهترین گزینه را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

در نهایت ، برای انتخاب بهترین جراح بینی برای خود ، باید به دنبال یافتن فردی با تجربه و مهارت لازم ، همراه با قیمت مناسب و بازخوردهای مثبت از بیماران قبلی باشید.

یافتن بهترین متخصص عمل زیبایی با تهیه لیست

برای یافتن بهترین متخصص ، می ‌توانید از روش ‌های مختلفی استفاده کنید ، از جمله :

 • مشاوره با دوستان و آشنایان : اگر کسی در خانواده یا دوستان شما جراح بینی داشته باشد ، می ‌توانید با او مشورت کنید و نظراتش را درباره‌ی جراح خود بپرسید.
 • مراجعه به سایت ‌های اینترنتی : می ‌توانید در سایت‌های مختلفی مانند Google، Yelp، Healthgrades و RealSelf جستجو کنید و نظرات و امتیازات بیماران را درباره‌ی جراحان بینی مختلف بخوانید.
 • مراجعه به انجمن ‌های آنلاین : می‌ توانید در انجمن‌های آنلاینی مانند RealSelf ، RealPatientRatings و MakeMeHeal عضو شوید و با بیماران دیگر درباره تجربیاتشان با جراحان بینی مختلف گفتگو کنید.
 • مراجعه به جراحان بینی مختلف : می ‌توانید با مراجعه به جراحان بینی مختلف ، با آن‌ ها مشورت کنید و نظراتشان را درباره‌ پزشک متخصص زیبایی خود بپرسید.

بعد از جمع‌آوری اطلاعات، می ‌توانید یک لیست از جراحان بینی مختلف تهیه کنید و با توجه به نظرات و تجربیات بیماران ، بهترین جراح بینی را برای خود انتخاب کنید.

 

یافتن بهترین متخصص جراحی بینی - دکتر مرادیان

 

آیا جراح بینی که انتخاب میکنیم در هزینه جراحی تاثیر دارد ؟

بله ، انتخاب جراح می ‌تواند بر هزینه جراحی تأثیر بگذارد. هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی مانند تخصص و تجربه جراح ، محل جراحی ، نوع جراحی و تجهیزات پزشکی مورد استفاده بستگی دارد. برای مثال ، جراحان بینی با تجربه بیشتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند ، اما ممکن است نتیجه بهتری از جراحی بینی را به شما ارائه دهند. همچنین ، محل جراحی نیز می ‌تواند بر هزینه تأثیر بگذارد ، به عنوان مثال در شهرهای بزرگ هزینه‌ ها بیشتر از شهرهای کوچکتر است. به هر حال ، قبل از انجام جراحی بینی ، بهتر است با چند جراح بینی مشورت کنید و هزینه‌ ها و تجربه آن‌ ها را مقایسه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

آیا متخصص جراحی زیبایی در دوره نقاهت نیز در قبال بیمار مسئول است ؟

بله ، پزشک در دوره نقاهت نیز در قبال بیمار مسئولیت دارد. در دوره نقاهت پس از عمل بینی ، بیمار باید دستورالعمل ‌های پس از عمل را رعایت کند و به مواردی مانند تغییرات در درد ، التهاب ، خونریزی و سایر علائم نا گوار توجه کند. جراح بینی نیز باید برای پیگیری وضعیت بیمار در دوره نقاهت حضور داشته باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، به بیمار کمک کند و درمان مناسب را تجویز کند.

محدودیت های یک جراح در طول عمل چیست ؟

جراحی بینی یک فرایند پیچیده است که نیاز به دقت و تخصص دارد. برای جراح بینی ، محدودیت هایی وجود دارد که باید رعایت شوند تا عمل با موفقیت انجام شود. برخی از این محدودیت ها عبارتند از :

 • زمان : جراحی بینی ممکن است زمان بر باشد و بسته به پیچیدگی عمل ، ممکن است برای چند ساعت طول بکشد.
 • سلامتی بیمار : برای انجام جراحی بینی ، بیمار باید در شرایط سلامتی خوبی باشد. برای مثال ، بیمارانی که دارای بیماری های قلبی ، تنفسی یا دیابت هستند ، ممکن است نتوانند جراحی بینی را تحمل کنند.
 • سن : برخی از جراحان بینی ممکن است محدودیت سنی برای بیماران خود تعیین کنند. برای مثال ، برخی از جراحان ممکن است برای بیماران زیر 18 سال جراحی بینی را توصیه نکنند.
 • ساختار بینی : ساختار بینی هر فرد متفاوت است و برخی از بیماران ممکن است به دلیل ساختار بینی خود نتوانند جراحی بینی را انجام دهند.
 • ترجیحات بیمار : برخی از بیماران ممکن است ترجیح دهند که جراحی بینی به روش خاصی انجام شود و جراح باید این ترجیحات را رعایت کند.

مهم است که بیماران قبل از جراحی بینی با جراح خود در مورد هرگونه محدودیت و راهکارهای ممکن صحبت کنند.

جراح بینی با تجربه بهتر است یا متخصص ؟

به نظر من یک ترکیب از هر دو عامل بهترین انتخاب است. یک جراح با تخصص قوی در زمینه جراحی بینی دارای دانش عمیق و فنی است که از نظر تئوری و تمرینی آماده است. اما تجربه نیز نقشی بسیار مهم ایفا می ‌کند ، زیرا با تجربه بالاتر ، دکتر خوب با شرایط و چالش ‌های مختلف در طول زمان روبه‌رو شده است و مهارت و برتری خود را بهبود داده است. بنابراین ، پزشک با تجربه می تواند نکاتی را در خصوص موفقیت ‌ها و شکست ‌های قبلی درک کند و بتواند بهترین تصمیم ‌گیری ‌ها را برای هر بیمار بگیرد.

قبل از عمل چگونه بیمار را معاینه می کنند ؟

قبل از عمل جراحی بینی ، اغلب یک جلسه معاینه اولیه بین پزشک جراح بینی و بیمار برگزار می ‌شود. در این جلسه معمولا موارد زیر بررسی می شوند :
 • تاریخچه پزشکی : پزشک شما به سوابق پزشکی شما ، از جمله بیماری‌ های قبلی ، عمل‌های قبلی ، داروهایی که مصرف می‌ کنید ، آلرژی‌ ها و سابقه آمبولانس را پرسش می ‌کند.
 • بررسی بینی و چهره : پزشک بینی شما را با دقت معاینه می ‌کند. اندازه و شکل بینی ، جریان هوایی ، ساختار داخلی بینی و هر نواحی تحت تأثیر جراحی قابل بررسی است.
 • ارزیابی عکس‌ ها و آزمایشات : اگر شما عکس‌های بینی قبلی یا CT اسکن دارید ، پزشک ممکن است آنها را مورد بررسی قرار دهد. همچنین ممکن است آزمایشات ترخیص کننده دیگری از جمله آزمایش خون ، اندوسکوپی نزدیک ، یا آزمایش های آلرژیک الزامی باشد.
 • بررسی اهداف و انتظارات : پزشک شما می ‌خواهد از شما بداند که چرا از جراحی بینی علاقه مند هستید و چه انتظاراتی دارید. این مهم است تا پزشک بتواند بین واقع ‌گرایی و امکان ‌پذیری اهداف شما راهنمایی کند.
با بررسی این موارد ، پزشک قادر خواهد بود به شما راهنمایی بیشتری درباره مسیر جراحی بینی خود ارائه دهد و به شما توضیح دهد که چگونه عمل بینی شما برنامه ‌ریزی و اجرا خواهد شد.

چگونه بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز را بیابیم ؟

برای پیدا کردن بهترین جراح در شیراز راه های بسیاری وجود دارد که می توانید از طریق انها به هدف خود برسید و هرکدام از آنها مسیر خود را دارند و مراحلی را شامل می شوند که باید سپری کنید تا به هدف اصلی یعنی یافتن بهترین جراح دست یابید. برای عملی کردن این امر ، می ‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید :
 • تحقیقات : اطلاعات در مورد جراحان بینی ممکن است از طریق اینترنت ، سایت ‌های تخصصی پزشکی ، نظرات بیماران قبلی ، و حتی مطب ‌ها یا بیمارستان ‌ها قابل دسترسی باشند.
 • مشاوره با پزشکان مختلف : اگر امکان دارد ، مشاوره با چند پزشک مختلف که تخصص در زمینه جراحی بینی دارند ، به شما کمک می ‌کند تا نظرات متفاوتی بشنوید و بهترین تصمیم را بگیرید.
 • تجربه پزشک : تجربه و تخصص پزشک در زمینه جراحی بینی نقش مهمی در نتیجه نهایی دارد. پرسیدن درباره تجربه پزشک در انجام جراحی‌ های مشابه و دیدن نمونه ‌های کارهای قبلی آنها می ‌تواند مفید باشد.
 • نظرات بیماران قبلی : نظرات و تجارب بیمارانی که قبلا جراحی بینی انجام داده ‌اند ، می ‌توانند به شما در انتخاب مناسب کمک کنند. این نظرات معمولا در سایت ‌های اینترنتی یا ارتباط مستقیم با بیماران پیشین قابل دسترسی هستند.
 • اعتماد به نظرات پزشکان تخصصی : گاهی اوقات ، نظرات پزشکان تخصصی در حوزه‌ های مختلف پزشکی نیز می ‌توانند به شما در انتخاب یک جراح ماهر کمک کنند.
پیشنهاد می‌ شود که هنگام انتخاب جراح بینی ، با دقت بسیار زیادی اقدام به تحقیق کنید و مطمئن شوید که پزشک انتخابی دارای تجربه کافی و تخصص در زمینه جراحی بینی است. همچنین ، ارتباط موثر و اعتماد به پزشک مهمی است تا بتوانید نتایج بهتری انتظار داشته باشید.

0 0 آرا
امتیازدهی
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: